||Markalarımız

Dünyanın en büyük ikinci, Japonya’nın birinci rulman imalatçısı olan NTN-SNR, tasarlayan, geliştiren ve imal eden bir firma olarak önemli bir yere sahiptir. Güçlü markaları sayesinde NTN ve SNR; otomobil, havacılık, tekstil, ambalaj, redüktör, termoform makinaları, gıda, çimento, demir-çelik, vinç sistemleri ve savunma sanayi sektörlerinde oldukça aktiftir.

NTN-SNR en iyi kalitede teknik ürünler ve uzman çözümler sunar. Yeni çözümler öngörmek ve rulman fonksiyonelliğinin arttırılması, gelişmemizdeki en önemli role sahiptir. Daha az yer kaplayan, daha hafif, daha ekonomik, daha güvenli, daha verimli ve çevreyle dost ürünlerde sürekli olarak müşterilerimiz için müşterilerimizle beraber yenilikler üretiyoruz.

NTN-SNR kimliği, güçlü, gerçek ve paylaşılan değerler temeline dayanmaktadır. Profesyonel yaklaşım, kalite ve teknik uzmanlık, yaklaşık yüz yıllık bir grubun ana değerleridir. Bireysel ve grup olarak önemli taahhütlerde bulunuyoruz, bunları birlikte çalıştığımız kişileri dinleyerek ve performans göstererek ortaya koyuyoruz.

(NTN Türkiye distribütörü, HK, HMK, BK, RNA, NKS, RNAO, RPNA, NKXR, NKIA, NKIB, KRV, RNA, NATR, NATV, NUTR, AXK, WS, GS, HFL, LLU, LLB, KH5070, paslanmaz kam makarası, iğneli bilya, destek rulmanları, bower)
SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN!

Sosyal medyada bizden haberdar olmak için aşağıdaki hesaplarımızdan takip edin!

Data1
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2016 © Kozikoğlu